Zaprojektuj i Zamów.
Rolety zewnętrzne nadstawne.

Rolety zewnętrzne nadsatwne

Rolety zewnętrzne nadstawne Warszawaw systemie SKT OPOTERM to  propozycja firmy Aluprof skierowana do osób, dla których ważny jest nowoczesny wygląd i wszechstronnego systemu. Rolety zewnętrzne SKT OPOTERM możemy montować  w budynkach dopiero powstających jak również podczas modernizacji starszych. Konstrukcja skrzynki rolet zewnętrznych SKT pozwala na zabudowę z obu stron lub bez zabudowy od strony wewnętrznej.   Bardzo praktycznym rozwiązaniem jest zastosowanie w tego typu rolecie zewnętrznej zintegrowanej moskitierychroniącej przed owadami, pająkami, liśćmi itp. Zintegrowany system rolety zewnętrznej i moskitiery zapewnia niezależną pracę rolety i siatki w zależności od potrzeb.

Rolety zewnętrzne nadstawne Warszawa schematWnętrze skrzynki rolety zewnętrznej nadstawnej ze względu na wewnętrzne ocieplenie w znaczny sposób zwiększa jej izolacyjność termiczną. Skrzynka rolety wbudowana pod nadprożem stanowi wraz z elewacją jej integralną część. Zewnętrzna część skrzynki jest jednocześnie podkładem w celu wypełnienia dowolnym materiałem wykończeniowym takim jak styropian, tynk, klinkier itp. Dzięki temu staje się ona niezauważalnym elementem elewacji budynku. Elementy systemu rolet zewnętrznych nadstawnych SKT OPTOREM firmy Aluprof nie naruszają konstrukcji okna, drzwi i nadaproża.

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie blokujesz plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisywanie w pamięci urządzenia.

Zrozumiałem